İhtiyacınız Olan

Sanal Sunucunuzu Yapılandırın

99.99% Uptime Garantisi

Hızlı ve Güvenli

Müşteri Desteği

Sanal sunucunuzu tercih ederken kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak size uygun sanal sunucu paketimizi seçebilirsiniz. Sanal sunucu kiralama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa ya da kullanımınız için ne kadar kaynağa ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız, alanında uzman kişilerden oluşan canlı destek ekibimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaktır.

VDS 1
VDS 2
VDS 3
VDS 4
VDS 5
VDS 6
VDS 7
VDS 8
  • CPU

  • RAM

  • SSD DİSK

  • TRAFİK

  • HIZ

  • UPTIME

  • KURULUM

  • IP

  • EK IP

Neden Tercih Ediliyoruz?

Sanal Sunucunuza Kesintisiz Erişim

TIER III standartlarında veri merkezimizde %99,99 uptime garantisi verilmektedir. Yedekli elektrik ve internet altyapıları ve yüksek standartlarda iklimlendirme ile birlikte kesintisiz erişim sağlayın.

RAID Teknolojisi

Sanal sunucunuzun üzerindeki disklerden birinde bir arıza meydana gelse bile endişelenmeyin! Çünkü raid teknolojisi sayesinde tüm verileriniz güvende. Bu sayede hiç bir kayıp ya da kesinti yaşanmadan, arızalı diski değiştirilebiliriz.

Sanal Sunucunuz Destek Merkezi

Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde her türlü sorularınız veya sorunlarınızda yanınızda oluyoruz. 

Yüksek Hızlı İnternet

1000Mbps port ile yüksek hızlı internetin tadını çıkarın. Türkiyenin en iyi internet hattı olan metro hattında 1000Mbps esnek internet hızına sahip sanal sunucularınız ile rakiplerinizin önüne geçin.

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu paneliniz üzerinden, dilediğiniz zaman tek tıkla sanal sunucunuzu kapatabilir, açabilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz zaman bir kaç adımla kolayca işletim sisteminizi yeniden kurabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji

Yeni nesil teknolojilerle donatılmış, güçlü altyapı ve aynı zamanda gelişmiş sistemler üzerinde inşaa edilmiş sanal sunucularınız ile bir adım önde olun.

Sanal Sunucu Kiralama Hakkında

Merak Edilenler

Sanal sunucu kiralama sürecinde siparişiniz tamamlandığında sunucunuz otomatik olarak oluşturulur ve devamında müşteri panelinizde kullanıma hazır olur. Daha sonra tek yapmanız gereken bir kaç kolay adımla sanal sunucunuza dilediğiniz işletim sistemini kolaylıkla kurarak kullanmaya başlamak.

Linux versiyonlarından Centos, Ubuntu ve Debian seçeneklerini kullanabilir ya da Windows versiyonlarından Windows 10 64 Bit, Windows Server 2012, 2016, 2019 ve 2022 seçeneklerinden dilediğinizi kurabilirsiniz.

Sanal sunucularımızda en gelişmiş "VDS" teknolojisi olan VMware kullanılmaktadır.
VPS yapısında tüm sanal sunucular ortak kaynakları kullanırken diğer taraftan VDS yapısında ise Ram, CPU ve SSD Disk gibi kaynaklar tamamen size ayrılmıştır. Dolayısı ile siz tamamını kullanmasanız bile size ayrılan kaynaklar başkaları tarafından kullanılamaz. Başka bir ifadeyle, diğer sanal sunucuların kaynak tüketimlerinden asla etkilenmez ve VPS de oluşan yavaşlama gibi sorunlar oluşmaz.

Sistemimizde kredi kartı bilgileriniz görünmez ve bu doğrultuda kayıt da edilemez. Bu nedenle faturalarınızı periyodik olarak size gelen hatırlatma maillerini ve smslerini takip ederek müşteri panelinizde faturalarım bölümünden ödemeniz gerekmektedir. Faturalarınız ödenmediğinde 3 gün sonunda hizmetiniz askıya alınır ve en sonunda 7 gün sonrasında tamamen sistemden silinir.

Elbette istediğiniz zaman sunucunuzu daha yüksek bir pakete geçirebilirsiniz. Bu işlem sırasında sunucunuzda her hangi bir veri kaybı yaşanmaz ve aynı zamanda yeniden kurulum gerektirmez. Yalnızca sunucunuzun Ram, CPU ve SSD Disk özellikleri arttırılır. 
Daha düşük bir pakete geçiş, sanallaştırma teknolojisi buna uygun olmadığı için ne yazık ki gerçekleştirilemiyor.