Biz Kimiz?

Videoyu oynat

Neden Tercih Ediliyoruz?

99.99% Uptime Garantisi

Hızlı ve Güvenli

Müşteri Desteği

Kesintisiz Erişim

TIER III standartlarında veri merkezimizde %99,99 uptime garantisi verilmektedir. Yedekli elektrik ve internet altyapıları ve yüksek standartlarda iklimlendirme ile birlikte kesintisiz erişim sağlayın.

RAID Teknolojisi

Sanal sunucunuzun üzerindeki disklerden birinde bir arıza meydana gelse bile endişelenmeyin! Çünkü raid teknolojisi sayesinde tüm verileriniz güvende. Bu sayede hiç bir kayıp ya da kesinti yaşanmadan, arızalı diski değiştirilebiliriz.

Sanal Sunucunuz Destek Merkezi

Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde her türlü sorularınız veya sorunlarınızda yanınızda oluyoruz. 

Yüksek Hızlı İnternet

1000Mbps port ile yüksek hızlı internetin tadını çıkarın. Türkiyenin en iyi internet hattı olan metro hattında 1000Mbps esnek internet hızına sahip sanal sunucularınız ile rakiplerinizin önüne geçin.

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu paneliniz üzerinden, dilediğiniz zaman tek tıkla sanal sunucunuzu kapatabilir, açabilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz zaman bir kaç adımla kolayca işletim sisteminizi yeniden kurabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknoloji

Yeni nesil teknolojilerle donatılmış, güçlü altyapı ve aynı zamanda gelişmiş sistemler üzerinde inşaa edilmiş sanal sunucularınız ile bir adım önde olun.